Krefeld Islam Gencligi
Würden Sie gerne auf diese Nachricht reagieren? Erstellen Sie einen Account in wenigen Klicks oder loggen Sie sich ein, um fortzufahren.
Krefeld Islam Gencligi

Hepimiz Allah yolunda Variz demek icin Burdayiz

StartseiteStartseite  PortalPortal  Neueste BilderNeueste Bilder  SuchenSuchen  AnmeldenAnmelden  LoginLogin  

Siirleri eklemeden önce belirtiym istedim

Nach unten 
5 verfasser
AutorNachricht
aslihan
Yeni Üye
Yeni Üye

Anzahl der Beiträge : 3

Siirleri eklemeden önce belirtiym istedim Empty
BeitragThema: Siirleri eklemeden önce belirtiym istedim   Siirleri eklemeden önce belirtiym istedim Icon_minitimeDi 18 März 2008 - 20:11

Adim Aslihan ve hep siir yazmak istedim,ama olmadi
Siir yazmak istiyorum ama basaramiyorum,
Her sey icimde kilitli,
disari cikaramiyorum...
ekledigim iki siir medine de zaman baskadir ve Kil namazi bana ait degildir,cok sevdigim siirlerden olduklari icin,paylasmak istedim...
Nach oben Nach unten
AskinaEskiya°
Admin
Admin
AskinaEskiya°

Anzahl der Beiträge : 33

BeitragThema: Re: Siirleri eklemeden önce belirtiym istedim   Siirleri eklemeden önce belirtiym istedim Icon_minitimeDi 18 März 2008 - 20:15

aslihan schrieb:
Adim Aslihan ve hep siir yazmak istedim,ama olmadi
Siir yazmak istiyorum ama basaramiyorum,
Her sey icimde kilitli,
disari cikaramiyorum...
ekledigim iki siir medine de zaman baskadir ve Kil namazi bana ait degildir,cok sevdigim siirlerden olduklari icin,paylasmak istedim...

allahtan dilerimki insallah sende siir yazarsin istedikden sonra olur siirlerin icin tsk ederim
Nach oben Nach unten
https://gurbet-krefeld.forumieren.de
°liveforAllah°
Admin
Admin
°liveforAllah°

Anzahl der Beiträge : 20

BeitragThema: selamün aleyküm...   Siirleri eklemeden önce belirtiym istedim Icon_minitimeDi 18 März 2008 - 21:36

ben kübra 17 yasindayim, ve krefeld vatandasiyim Wink Smile
Nach oben Nach unten
webmastermustafa
Yeni Üye
Yeni Üye
webmastermustafa

Anzahl der Beiträge : 48

BeitragThema: Re: Siirleri eklemeden önce belirtiym istedim   Siirleri eklemeden önce belirtiym istedim Icon_minitimeDi 18 März 2008 - 22:56

merhaba ben Mustafa admin arkadasimizin tavsiyesi ile buraya uye oldum arkadaslar
turkiye\den katiliyorum insallah iyi ve guzel seyler yapariz bu sitede :d:d : Basketball
Nach oben Nach unten
http://www.gul.gibiyiz.biz
hasret
Yeni Üye
Yeni Üye

Anzahl der Beiträge : 35

BeitragThema: Re: Siirleri eklemeden önce belirtiym istedim   Siirleri eklemeden önce belirtiym istedim Icon_minitimeSa 29 März 2008 - 10:34

Beni taniyanlar bilirler,.. hic Siir yazamam!!!.Belki 4 veya 5 tane yazmaya calismisimdir,daha dogrusu atmisimdir.Yaziyorum birseyler arzulariimi,icimdekileri düsüncelerimi...artik kusura bakmayin Siir bölümüne koydugum icin,Sayfadaki güzelim Siirleri berbat ettigim icin...belki Siire benzetebilmisimdir dedim,koyyim okusunlar istedim..Wink
Nach oben Nach unten
Gesponserte Inhalte

BeitragThema: Re: Siirleri eklemeden önce belirtiym istedim   Siirleri eklemeden önce belirtiym istedim Icon_minitime

Nach oben Nach unten

Siirleri eklemeden önce belirtiym istedim
Seite 1 von 1